PINNSOFFA, Nesto, Nässjö Stolfabrik, 1900-talets andra hälft.

538625. PINNSOFFA, Nesto, Nässjö Stolfabrik, 1900-talets andra hälft.

Längd 118 cm.

Omfattande slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 118 cm.

Omfattande slitage.

Antal besök: 3 880