Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Soffor & Sittgrupper
PINNSOFFA, Nesto, Nässjö Stolfabrik, 1900-talets andra hälft.
538625. PINNSOFFA, Nesto, Nässjö Stolfabrik, 1900-talets andra hälft.
Längd 118 cm.
Omfattande slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 118 cm.
Omfattande slitage.
Helsingborgs Auktionskammare
3 556