VASER, 2 st, glas, Erik Höglund, Boda glasbruk, signerade, 1900-talets andra hälft.

538614. VASER, 2 st, glas, Erik Höglund, Boda glasbruk, signerade, 1900-talets andra hälft.

Blå och brun glasmassa med inneslutna glasbubblor. Höjd 5,5 - 10,3 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 379