SÄNGBORD, 1 par, "Casino", Sven Engström & Gunnar Myrstrand, Tingströms.

538584. SÄNGBORD, 1 par, "Casino", Sven Engström & Gunnar Myrstrand, Tingströms.

Teak. En låda samt ett hyllplan. Märkta med brännstämpel. Längd 50. Bredd 47. Höjd 59 cm.

Slitage. Repor och märken. Några fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 338