ÖSTGÖTABORD, björk, Mjölby snickarverkstad, 1900-tal.

538567. ÖSTGÖTABORD, björk, Mjölby snickarverkstad, 1900-tal.

Höjd 75 cm.
Diameter 108 cm. Iläggskiva, bredd 50 cm. Brännmärkt.

Bruksslitage. Ben med repor och slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 75 cm.

Antal besök: 2 368