PÄLS, platina mink, Anderssons Päls, Sollefteå, 1960-tal. Strl. 36.

538549. PÄLS, platina mink, Anderssons Päls, Sollefteå, 1960-tal. Strl. 36.

Mink sydd i fiskbensmönster, foder i ljusblått, blankt tyg. Knäppning med hyskor, dekorknappar med strasstenar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 657