BYRÅ, teak, 6 lådor, 1960-tal.

538489. BYRÅ, teak, 6 lådor, 1960-tal.

Höjd 116 cm, 75 x 38 cm.

Smärre slitage. Mindre repor och märken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 116 cm, 75 x 38 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 2 639