KOPPARKITTLAR, 1 par, 1900-tal.

538373. KOPPARKITTLAR, 1 par, 1900-tal.

Diameter 43 cm, höjd exkl. handtag ca 41,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 474