Armband i läder, AR-2447
Urets diameter 46 mm med krona.
Smärre slitage samt glaset med ytliga märken och repor. Tillägnad på baksidan Patricia + Martin 2011-07-10. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas..
Armband i läder, AR-2447