PIEDESTALER, ett par, 1800 tal.

53825. PIEDESTALER, ett par, 1800 tal.

Vit samt guldmålade.
Höjd 76 cm, skivans mått 46x36 cm.

Skador/slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vit samt guldmålade.

Skador/slitage.

Antal besök: 1 220