ALLMOGE, 4 delar, 1800-tal.

538248. ALLMOGE, 4 delar, 1800-tal.

Spinnrock, höjd ca 91 cm, längd 105 cm.
Pigtittare, höjd 73 cm, bredd 47 cm.
Smörkärnare, höjd 62 cm.
Barnstol, höjd 61 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smörkärnare, höjd 62 cm.
Barnstol, höjd 61 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 386