EINAR WALLQUIST. Landskap med sjö. Akvarell, signerad och daterad 69.

538217. EINAR WALLQUIST. Landskap med sjö. Akvarell, signerad och daterad 69.

Motivets mått ca 20 x 29 cm.

Passepartout med fuktskada. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motivets mått ca 20 x 29 cm.

Antal besök: 751