Fanerade med teak. En hylla med ett dörrpar och bakomliggande hyllplan. Samt löstagbara hyllplan över skåp. En hylla med två dörrar med bakomliggande hyllplan, samt fyra lådor. Löstagbara hyllplan över skåp samt två skjutbara glasdörrar med bakomliggande hyllplan av glas. Längd 90-140. Bredd 40. Höjd 172 cm.
Slitage. Repor och märken.
Nyckel/nycklar finns.
Slitage. Repor och märken.
Nyckel/nycklar finns.