ARMBANDSUR, stål, Calvin Klein, 2000-tal.

538039. ARMBANDSUR, stål, Calvin Klein, 2000-tal.

Quartz. Ljus urtavla. Diameter ca 29 mm.

Från Polisens Hittegodsavdelning.

Ej funktionstestad. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 594