SPEGEL, 1950/60-tal.

SPEGEL, 1950/60-tal.
538000. SPEGEL, 1950/60-tal.

Svartmålad ram, höjd 106 cm, bredd 71,5 cm.

Bruksslitage, mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
538000. SPEGEL, 1950/60-tal.

Bruksslitage, mindre fläckar.

Antal besök: 247