Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Belysning & Lampor
Ljusstakar
LJUSSTAKE, smide, Gunnar Ander, Ystad metall, stämpelsignerad.
53797. LJUSSTAKE, smide, Gunnar Ander, Ystad metall, stämpelsignerad.
Julbock, höjd ca 42 cm.
Brukslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Julbock, höjd ca 42 cm.
Brukslitage.
Gomér & Andersson Linköping
4 512