RAMAR, ett par, gustaviansk stil, 1900-tal.

537772. RAMAR, ett par, gustaviansk stil, 1900-tal.

Ca. 60x51 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 60x51 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 427