LANTERNER, 2 st, J.C Larsen & Co, Stockholm. 1900-talets första hälft.

537744. LANTERNER, 2 st, J.C Larsen & Co, Stockholm. 1900-talets första hälft.

Bemålat plåt.
Höjd ca 26 cm.

Bruksslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålat plåt.
Höjd ca 26 cm.

Bruksslitage, skador.

Antal besök: 798