TENNFIGURER, 7 st, lådor, "La Grande Armée de Napoleon", 2000-tal.

537662. TENNFIGURER, 7 st, lådor, "La Grande Armée de Napoleon", 2000-tal.

Diverse olika figurer. Pärm medföljer.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 346