BORD, Alvar Aalto, Artek, Finland.

53765. BORD, Alvar Aalto, Artek, Finland.

Bok. Diameter 100, höjd 72 cm.

Brukslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage, repor.

Antal besök: 1 806