RANA / VÄGGBONAD, ull, Hanna Liinanki, Orajärvi, 1900-tal. 144 x 86,5 cm.

537644. RANA / VÄGGBONAD, ull, Hanna Liinanki, Orajärvi, 1900-tal. 144 x 86,5 cm.

Komposition i polykrom färgsättning.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 420