VASER, porslin, 3 stycken, Kina, 1900-tal.

537634. VASER, porslin, 3 stycken, Kina, 1900-tal.

Höjd 12, 15 och 25 cm.

Enstaka äldre nagg på mellanvasens hänklar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12, 15 och 25 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 328