SKULPTUR, keramik, björn, Harry Tilgman, signerad, Tilgmans Keramik, 1900-talets mitt.

537628. SKULPTUR, keramik, björn, Harry Tilgman, signerad, Tilgmans Keramik, 1900-talets mitt.

Höjd 21,5 cm, längd 21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21,5 cm, längd 21 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 614