CURT HAMNE. "Skarsnö i april", etsning, signerad samt numrerad 55/115.

537594. CURT HAMNE. "Skarsnö i april", etsning, signerad samt numrerad 55/115.

Tryckyta ca 40 32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Curt Hamne (Född 1943)

Gör en kostnadsfri värdering!

Tryckyta ca 40 32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Curt Hamne (Född 1943)

Antal besök: 1 135