SERVISDELAR, 12 delar, "Eden" Rörstrand. 1900-talets andra hälft.

53754. SERVISDELAR, 12 delar, "Eden" Rörstrand. 1900-talets andra hälft.

6 kopp med fat samt 6 tallrikar.

2 koppar medföljer. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 koppar medföljer. Nagg.

Antal besök: 1 267