LJUSSTAKAR 5 st, mässing, delvis Skultuna, 1800/1900-tal.

537501. LJUSSTAKAR 5 st, mässing, delvis Skultuna, 1800/1900-tal.

Bland annat Skultuna No 68.
Högsta höjd ca 11 cm.

Sllitage. En ljusstake med lagning. Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat Skultuna No 68.
Högsta höjd ca 11 cm.

Antal besök: 449