JARDINÄR, nysilver och glas, jugend, 1900-talets första fjärdedel.

537493. JARDINÄR, nysilver och glas, jugend, 1900-talets första fjärdedel.

Längd 39, bredd16, höjd 13,5 cm.

Bruksslitage, micro nagg på kanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 789