GARDEROB, Selva, Italien, 1900-tal.

537305. GARDEROB, Selva, Italien, 1900-tal.

Mahogny, längd ca. 169, bredd 60, höjd 195 cm.

Repor och slagmärken, smärre skada/lagning i sida höger hörn.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 3 691