Gomér & Andersson Norrköping
Konst
Måleri
GÖTA FOGLER. Landskap, olja på duk, signerad.
537234. GÖTA FOGLER. Landskap, olja på duk, signerad.
47 x 47 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
47 x 47 cm.
Gomér & Andersson Norrköping
4 069