LARS NORRMAN. färglitografi, signerad och numrerad 66/310.

537213. LARS NORRMAN. färglitografi, signerad och numrerad 66/310.

Stilistiskt landskap med figurer. Bildstorlek ca 35 x 54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lars Norrman (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Lars Norrman (1915–1979)

Antal besök: 392