LEKSAKSBILAR, ca 87 st, bl.a. Lesney Matchbox, Corgi Juniors.

537128. LEKSAKSBILAR, ca 87 st, bl.a. Lesney Matchbox, Corgi Juniors.

40 st av märket Lesney Matchbox.
26 st av märket Corgi Juniors.
21 st övriga.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

21 st övriga.

Skador, slitage.

Antal besök: 916