STOLAR, två par samt pelarbord, rokokostil, 1800/1900-tal.

536972. STOLAR, två par samt pelarbord, rokokostil, 1800/1900-tal.

Stolar, rygghöjd 97 samt 94,5 cm.
Pelarbord, längd 94 cm, bredd 66 cm, höjd 76 cm.

Skada på en stolsrygg, i övrigt bruksslitage. Smärre repor på bordsskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 189