FIGURINER, 2 st, porslin, Grand danois och fjälluggla, Schaubach, Tyskland och Kunglig Dansk, Danmark, 1900-talets mitt.

536752. FIGURINER, 2 st, porslin, Grand danois och fjälluggla, Schaubach, Tyskland och Kunglig Dansk, Danmark, 1900-talets mitt.

Grand Danois, längd 18 cm, höjd 10 cm.
Fjälluggla, höjd 8,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fjälluggla, höjd 8,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 664