BYRÅ, barockstil, ek, 1900-talets första hälft.

536743. BYRÅ, barockstil, ek, 1900-talets första hälft.

Höjd 74 cm.
längd 75 cm.
Bredd 43 cm.

Mindre stötmärken och faneravslag.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 74 cm.
längd 75 cm.
Bredd 43 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 371