PIEDESTAL, bronserat trä, med två marmorskivor. 1900-talets mitt.

536729. PIEDESTAL, bronserat trä, med två marmorskivor. 1900-talets mitt.

Längd 27, bredd 27, höjd 65,5 cm.

Bruksslitage, spricka i bronseringen på ett ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 321