POLISSABEL, Kalmar Polisdistrikt, 1800/1900-tal.

536638. POLISSABEL, Kalmar Polisdistrikt, 1800/1900-tal.

Total längd 80 cm.

Åldersslitage, smärre repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd 80 cm.

Antal besök: 1 194