LÅDKAMERA "Brownie". KIKARE 1900-tal.

536634. LÅDKAMERA "Brownie". KIKARE 1900-tal.

Lådkamera Brownie made by Kodak.
Kikare hopfällbar.

Kamera åldersslitage
Kikare obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kikare hopfällbar.

Kamera åldersslitage
Kikare obetydligt slitage.

Antal besök: 1 164