BORDSLAMPOR, 2 st, keramik, Danmark, Herman Kähler samt Stentöj, 1900-tal.

53644. BORDSLAMPOR, 2 st, keramik, Danmark, Herman Kähler samt Stentöj, 1900-tal.

Höjd 47-68 cm(ink. skärmhållare och skärm).

Herman Kähler med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herman Kähler med nagg.

Antal besök: 973