SOFFBORD, betsad fur med travertin.

536415. SOFFBORD, betsad fur med travertin.

Längd 150, bredd 110, höjd 50 cm.

Bruksslitage samt naggad skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 415