BREVPRESS, groda, tenn, 1900-talets första hälft.

536278. BREVPRESS, groda, tenn, 1900-talets första hälft.

Sittandes på näckrosblad. Längd 11, höjd 5,5 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, märken.

Antal besök: 1 164