BORD, runt, med marmorskiva, 1900-talets andra hälft.

536246. BORD, runt, med marmorskiva, 1900-talets andra hälft.

Diameter 66 cm, höjd 65 cm.

Bruksslitage, mindre fläckar på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 66 cm, höjd 65 cm.

Antal besök: 423