DEKORATIONSSVÄRD, 2 st, orientaliska, Katana samt Wakesachi, 1900/2000-tal.

536234. DEKORATIONSSVÄRD, 2 st, orientaliska, Katana samt Wakesachi, 1900/2000-tal.

Buffelben samt horn
Bladens längd 47 respektive 54 cm
Ställ medföljer.

Slitage, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Buffelben samt horn
Ställ medföljer.

Slitage, sprickor.

Antal besök: 881