SERVISDELAR, 45 delar, flintgods, Rörstrand och Arabia.

536216. SERVISDELAR, 45 delar, flintgods, Rörstrand och Arabia.

Kanna, Arabia. 21 entrétallrikar, "Willow", Rörstrand. 11+12 tallrikar, Rörstrand.

Nagg, missfärgningar, krackelyr, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 033