GLASBLOCK, kristall, i from av lejon, Mats Jonasson, signerad.

536172. GLASBLOCK, kristall, i from av lejon, Mats Jonasson, signerad.

Höjd 17 cm.
Bredd 15,5 cm.
Vit samt guldfärgs bemålad.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 cm.
Bredd 15,5 cm.
Vit samt guldfärgs bemålad.

Slitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 279