FICKUR, 8 st, bland annat märkta Leijona och Elgin, 1800/1900-tal.

536155. FICKUR, 8 st, bland annat märkta Leijona och Elgin, 1800/1900-tal.

Yttre diameter ca 35 - 50 mm.

Slitage, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttre diameter ca 35 - 50 mm.

Antal besök: 981