FICKUR, 3 st, bland annat Havila, boetter av silver, 1900-tal.

536150. FICKUR, 3 st, bland annat Havila, boetter av silver, 1900-tal.

Yttre diameter ca 33 - 50 mm.

Slitage. Spår av gravyr. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas..

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttre diameter ca 33 - 50 mm.

Antal besök: 434