SVEN PALMQVIST. Vas, glas, "Kraka", Orrefors, signerad och numrerad 349.

536143. SVEN PALMQVIST. Vas, glas, "Kraka", Orrefors, signerad och numrerad 349.

Höjd 21 cm.

Sven Palmqvist (1906–1984)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm.

Sven Palmqvist (1906–1984)

Antal besök: 509