SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal, sydeuropa.

536086. SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal, sydeuropa.

Slaglåspistol med ottakantigt kammarstycke
Längd 33 cm.

Varbygel saknas
Smärre korrosion skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 33 cm.

Varbygel saknas
Smärre korrosion skador.

Antal besök: 668