FIGURINER, 3 st, bla Hutschenreuther, 1900-tal.

53592. FIGURINER, 3 st, bla Hutschenreuther, 1900-tal.

Elefant, hjort och rådjur med kid. Höjd 18,5-32,5 cm.

Smärre slitage, rådjurskid med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 906