SENAPSKANNA, SALT- OCH PEPPARKAR PÅ BRICKA, 1900-tal.

535786. SENAPSKANNA, SALT- OCH PEPPARKAR PÅ BRICKA, 1900-tal.

I form av tomtar, 4-20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

I form av tomtar, 4-20 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 607