KAFFEPANNOR, 3 st, koppar, bland annat A W Blomgren, Borlänge, 1800/1900-tal.

535708. KAFFEPANNOR, 3 st, koppar, bland annat A W Blomgren, Borlänge, 1800/1900-tal.

Höjd ca 28 cm.

Slitage, bucklor, skador och lagningar. Ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 28 cm.

Antal besök: 1 388